WYDAWANIE OBIADÓW 2020-2021

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie :)

Szkoła Podstawowa nr 3 w Kłodzku informuje, iż decyzją Dyrektora Szkoły, nasza placówka będzie wydawała posiłki w Stołówce Szkolnej od dnia 07 września 2020 roku.

Przypominamy również o konieczności podpisania umowy o korzystaniu z obiadów w Stołówce Szkolnej na rok szkolny 2020/2021. Umowę można pobrać w zakładce DLA RODZICÓW :)

!!! Brak umowy oznacza brak możliwości korzystania ze Stołówki Szkolnej !!!
Dotychczas, czas na podpisanie umowy był dłuższy, ale ze względu na obostrzenia spowodowane Covid-19 bez podpisanej umowy, dziecko nie zostanie wpuszczone na teren Stołówki Szkolnej.

Prosimy więc o dopełnienie wszelkich formalności do dnia 04 września 2020 roku.