Uroczyste Pasowanie na Uczniów 2019-2020 [25.10.2019]

W piątek 25 października 2019 r. odbyła się uroczystość pasowani pierwszoklasistów na uczniów naszej szkoły. Po programie artystycznym zaprezentowanym przez najmłodszych uczniów klas I, głos zabrał Dyrektor szkoły pan Sebastian Nowak. Następnie dzieci złożyły uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły, po czym Dyrektor wraz z zastępczynią Panią Marzena Dworczak przystąpili do pasowania pierwszoklasistów na pełnoprawnych uczniów „trójki”. Pierwszoklasiści w strojach galowych prezentowali się niezwykle elegancko.

Po części oficjalnej, każdy Pierwszak otrzymał lizak za odwagę oraz cierpliwość i wraz z wychowawcą udał się do swojej klasy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców uczniów.

Owo wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Drogie Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam samych sukcesów w nauce. Powodzenia!

Oprac. E. Matusiak & D. Pasek

KLASA I A