GALA MAŁEGO MISTRZA [14.06.2017]

W dniu 14 czerwca 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Kłodzku miało miejsce niecodzienne wydarzenie. Na Galę Małego Mistrza tutaj: cykliczną uroczystość promującą osiągnięcia uczniów klas I-III zdobyte w różnych konkursach: szkolnych i pozaszkolnych przybyli specjalni goście. A mianowicie zaszczycili nas swoją obecnością komendant Placówki Straży Granicznej w Kłodzku mjr Piotr Piekarski i jego zastępca mjr Dariusz Matusiak. Ufundowali oni okazały puchar, który osobiście wręczyli zdobywcom I miejsca w rozgrywkach /turnieju piłki „DWA OGNIE” uczniom klasy III G. Radości było co niemiara zwłaszcza, że oprócz tego pozostali laureaci i wszyscy uczestnicy otrzymali piękne, specjalnie na tę okazję zaprojektowane dyplomy. W przyszłym roku puchar przejdzie do rąk następców - uczniów klasy trzeciej - zdobywców I miejsca we wspomnianym turnieju. Gale prowadziły kolejno, dla klas I pani Lucyna Majerska, dla klas III pani Małgorzata Decker, natomiast, dla klas II pani Agnieszka Bieruta-Staszków. Podczas całej uroczystości prezentowali swoje talenty artystyczne uczniowie klas I - III.

E.M.