Biblioteczna prośba do Rodziców

W związku z tym, iż nasza szkoła, a co za tym idzie Biblioteka Szkolna wzięły udział w pozyskiwaniu środków na zakup książek/lektur do księgozbioru, aby wzbogacić zasoby tegoż w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. Udało się nam pozyskać fundusze i w chwili obecnej zbieramy poprzez Ankiety [uczniów, nauczycieli oraz rodziców] głosy na temat preferencji czytelniczych, na które bardzo chcielibyśmy, aby Państwo także mieli wpływ.
Załączamy do pobrania i wypełnienia dla Państwa Ankietę, która nam bardzo pomoże rozszerzyć, a także urozmaicić księgozbiór z myślą o naszych uczniach.  Pragniemy, aby biblioteka stała się ponownie atrakcyjnym magnesem dla czytelników, zwłaszcza teraz, gdy wśród uczestników życia szkoły jest widoczny wzrost zainteresowania tradycyjnym słowem pisanym.

Ankiety prosimy wypełnione podawać przez Wychowawców lub osobiście do Biblioteki Szkolnej.
Liczymy na Państwa pomoc, z poważaniem Bibliotekarze SP3 Kłodzko😀