Aktualności z życia naszej szkoły

• SZKOLNY ALARM!

• UWAGA - Zakaz Wjazdu!

• Uroczyste otwarcie Budynku B oraz Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023-2024

• Startujemy z Letnimi Półkoloniami w SP3 2023

Zebrania organizacyjne dla rodziców dzieci przyjętych na półkolonie będą się odbywały w każdy poniedziałek w dniu rozpoczęcia turnusu tj. 17 lipca, 24 lipca oraz 31 lipca o godz. 8.00 rano. Obecność rodziców obowiązkowa.

Godziny półkoloni 8.00 - 14.00. Opiekunami w turnusach I oraz II są mgr Marta Gryl-Wołyniak i mgr Rafał Pleśniak, w turnusie III mgr Izabela Błońska i mgr Kamila Popielarczyk.

• DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Informujemy, że w dniach 06 i 07 lipca w sekretariacie szkoły, w godzinach od 9:00 do 13:00 należy odebrać zaświadczenia z egzaminu ósmoklasisty.

• "Dzień Młodzieży Pozytywnie Nakręconej" [21.06.2023]

Młodzieżowa Rada Miejska Kłodzka 👍[dobra robota] odprawiły na Placu Miast Partnerskich pod mostem św. Jana cuda dla Kłodzkich szkół. Uczniowie tychże mieli możliwość zaprezentowania swych pasji, hobby czy talentów [kolejność nieważna🙃].

• DZIĘKUJEMY

Drodzy Nauczyciele i Pracownicy administracji i obsługi, dziękujemy Wam za kolejny, wspólnie spędzony rok. Za wszystkie starania, cierpliwość, zaangażowanie, za  codzienną pracę. Drodzy Rodzice jesteśmy wdzięczni Państwu za działania na rzecz szkoły i wspomaganie organizacji życia klasowego, za rady, wskazówki, pochwały i również słowa krytyki. Kochani Uczniowie, nigdy nie zbaczajcie z drogi, którą obraliście - drogi wiedzy. Dziękujemy Wam za ogrom pracy, jaki włożyliście w  jej zdobywanie. Z całego serca życzymy  Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom i Uczniom wspaniałego wypoczynku!

• GALA MISTRZÓW i ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2022/2023

CZWARTEK [22.06.2023]

Gala Mistrzów klas IV – VII o godz. 9:00 w Sali Gimnastycznej w Budynku A;

Zakończenie roku dla klas VIII o godz. 12.00 w KOK-u.

PIĄTEK [23.06.2023]

Zakończenie roku odbędzie w Sali Gimnastycznej Budynku A w następującym porządku:

godz. 8.00 klasy I - III ( dzieci z klas II, III C i III D na rozdanie świadectw wracają do "Jedynki");

godz. 9.00 klasy VI – VII;

godz. 10.00 klasy IV - V.

W tym roku ze względów organizacyjnych nie będzie Gali Małego Mistrza.

Dyrekcja SP3 Kłodzko