Wykopane Zwycięstwo

Dzisiaj uczniowie naszej szkoły wywalczyli pierwsze miejsce w Finale Powiatu Kłodzkiego w Piłce Nożnej klas IV - VI.

Skład naszych mistrzów: Warzocha Bartosz (br), Konopka Jakub (br), Wojtowicz Maciej, Chojnacki Paweł, Gąsiorowski Igor, Matkowski Aleksander, Żółty Alec, Kowel Gabriel, Paździorko Alan, Makowski Mikołaj.

Teraz przed naszą ekipą finał strefy Wałbrzyskiej, który odbędzie się 17.10.2023 w Świdnicy. „Nasi chłopcy stanęli na wysokości zadania, zagrali naprawdę świetne zawody co pokazuje wynik jaki osiągnęli. Przełamaliśmy fatum meczów finałowych z SP7 Nowa Ruda i jak to teraz będziemy mówić nie do trzech, a do czterech razy sztuka😉” powiedział po finale nauczyciel i trener naszych zawodników Sławomir Wojtowicz.

⚽️GRATULACJE dla TRENERA i CHŁOPAKÓW!!!😁