Reprezentacja "Trójki" Vice-Mistrzem Powiatu Kłodzkiego w mini koszykówce chłopców

Reprezentacja Naszej szkoły w dniu 30 listopada 2011 roku uczestniczyła w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego w mini koszykówce chłopców. O awans do mistrzostw Nasza "Trójka" musiała powalczyć już wcześniej w etapach miejskim i rejonowym. W obu turniejach eliminacyjnych Nasz zespół zajął II miejsce, tym samym otwierając sobie drogę do walki o tytuł Mistrza Powiatu Kłodzkiego w roku szkolnym 2011-2012. Turniej finałowy odbyła się w Krosnowicach. W meczu półfinałowym zmierzyliśmy się ze Szkołą Podstawową nr 1 z Bystrzycy Kłodzkiej. Od początku pojedynku zawodnicy "Trójki" dominowali na parkiecie praktycznie w każdym elemencie. O końcowym zwycięstwie 25:7 zdecydowała przede wszystkim gra zespołowa. W finale spotkaliśmy się z Miejskim Zespołem Szkół z Kłodzka. rywalizacja była bardzo zacięta i wyrównana ale tylko do III kwarty. W ostatniej części meczu Naszym zawodnikom zabrakło sił do utrzymania poziomu gry w obronie z wcześniejszych kwart oraz zawodziła skuteczność rzutowa. Naszą słabość wykorzystali przeciwnicy ustanawiając wynik meczu 33:19. Mimo przegranego finału nasi chłopcy pokazali charakter i wolę walki, za co należą im się gratulacje [GRATULUJEMY!!!]. Tytuł Vice-Mistrza Powiatu kłodzkiego wywalczył zespół w składzie: Jakub Czaplicki, Jakub Sawina, Jakub Komorowski, Dawid Mielnicki, Jonatan Rataj [klasa VI b], Kacper Lewicki, Patryk Wojtkowiak [kl. VI c], Dawid Czerwik [kl. VI d], Mateusz Łazarowicz i Kacper Kaszuba [kl. V d]. Drużynę przygotowywała i prowadziła w rozgrywkach pani mgr Marta Szymańska.