Bezpieczne Wakacje [13.06.2016]

Realizując Program profilaktyki, tradycyjnie w okresie poprzedzającym wakacje uczniowie naszej szkoły zapoznają się z tematyką bezpieczeństwa.

13 czerwca w SP nr 3 odbyły się zajęcia profilaktyczno-edukacyjne, przeprowadzone przez pedagogów Annę Kowalską i Dorotę Paczkę oraz zaproszonego gościa, którym był strażnik Straży Miejskiej Paweł Wiater.

Na spotkaniu omówione zostały najważniejsze zagadnienia dotyczące bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku: bezpieczeństwo nad wodą, w czasie pobytu na wsi, bezpieczeństwo w czasie wypraw do lasu oraz bezpieczeństwo w czasie zabaw w mieście.

Zajęcia urozmaiciła uczniom znana piosenka pt. "Lato czeka", która wprowadziła wszystkich w wakacyjny nastrój.

Wszystkim naszym uczniom życzymy bezpiecznych wakacji, dużo dobrej zabawy, odpopczynku i pięknej pogody!

A. Kowalska