"Dzieciaki Sadzeniaki" akcja we współpracy z Leroy Merlin [13.10.2014]

13 października 2014 r. Firma Leroy Merlin zaprosiła klasę 3b wraz z wychowawczynią Urszulą Gospodarską -Mycak do udziału w akcji DZIECIAKI SADZENIAKI. Jej celem jest zachęcanie dzieci do zainteresowania się przyrodą, a zwłaszcza ogrodnictwem. Była więc ciekawa prezentacja multimedialna o znaczeniu roślin w życiu człowieka, przedstawiająca ciekawostki o roślinach z całego świata oraz pokazująca, jak prawidłowo sadzić rośliny. Były zajęcia praktyczne z pomocą profesjonalnych rekwizytów (rękawiczki, łopatki, doniczki, ziemia) sadziliśmy kwiaty oraz ozdabialiśmy karmniki dla ptaków, które następnie mogliśmy zabrać do domów. Był poczęstunek pełen łakoci, pamiątkowe zdjęcia, dyplomy oraz niespodzianki dla każdego dziecka. Było poznawanie marketu "od podszewki". Na koniec spotkania nasza szkoła otrzymała od firmy dmuchawę do liści. Jednym słowem spędziliśmy dzień bardzo ciekawie i pouczająco.

UGM